КОНСУЛЬТАТИВНА РАДА

Андрій Булах


Андрій Булах – керуючий партнер компанії «Делойт» в Україні.

Закінчив Київський інститут міжнародних відносин, факультет «Міжнародні економічні відносини». У компанії «Делойт» працює з 2002 року, а вже в 2006 році став наймолодшим партнером «Делойт» в СНД.

Андрій керував проектами з аудиту великих транснаціональних і локальних компаній з різних секторів економіки. Очолював групу по роботі з ринками капіталів і керував проектами з виведення великих компаній на IPO.

Наталія Бугайова


Наталія Бугайова – директор з розвитку Інституту дослідження війни, що знаходиться у місті Вашингтон, округ Колумбія. Інститут є непартійною неурядовою організацією, яка сприяє розумінню воєнних конфліктів через надійні дослідження, достовірний аналіз та інноваційну освіту.

З серпня 2014 по грудень 2015 Наталія працювала генеральним директором англомовного видання Kyiv Post. До цього була радником з питань міжнародних фінансових організацій у Павла Шеремети, колишнього Міністра економіки України.

Наталія отримала магістерський ступінь у Школі державного управління імені Джона Кеннеді у Гарвардському Університеті та диплом бакалавра зі східно-азійських студій в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Одна з засновників ініціативи “Професійний уряд» – української спільноти випускників провідних університетів світу.

Юрій Кушнір


Юрій Кушнір – керуючий партнер Юридичної фірми «Кушнір, Яким’як та Партнери». Його попередній досвід включав роботу помічником-консультантом народного депутата України, юристом в київському офісі міжнародної юридичної фірми, а також стажування в Парламенті Канади та Провінційному Парламенті Онтаріо, Канада. Він також викладав предмети Банківське право та Страхове право в Національному Університеті Києво-Могилянська Академія.

Юрій отримав ступінь магістра права (LL.M.) в школі права Університету Вірджинії, США. Здобув вищу юридичну освіту в Львівському Національному Університеті ім. І. Франка, а також подальшу правничу освіту та сертифікати від Кембриджського Університету та Гаазької Академії Міжнародного Права. Юрій є випускником Української Школи Політичних Студій.

Юрій спеціалізується в питаннях регулювання інвестиційної діяльності, ІТ, банківського, податкового права, а також здійснення зовнішньо-економічної діяльності. В рамках громадської діяльності очолював Асоціацію Випускників Канадсько-Української Парламентської Програми, був співголовою Правового Комітету Європейської Бізнес Асоціації, а зараз очолює Комітет з Міжнародного Права Асоціації Правників України. Юрій є членом Міжнародної Асоціації Правників та Української Скаутської Організації «Пласт».

Оксана Страшна


Оксана Страшна – в минулому партнер Horizon Capital, провідної компанії з управління інвестиціями в Україні. Оксана – професіонал у сфері інвестицій та досвідчений член наглядових рад. Має успішний досвід співпраці з керівництвом українського малого та середнього бізнесу в розробці та впровадженні стратегій розвитку, створенні систем оцінки ефективності ведення бізнесу для досягнення стратегічних цілей та побудові високоефективних команд.

Наразі Оксана входить до рад Директорів таких організацій як UAngel, Київська Школа Економіки, а також компанії SocPrime.

Оксана отримала ступінь MBA в Школі Менеджменту «Kellogg» Університету Northwestern в 1996 році. У 1994 році стала стипендіатом програми Едмонда Маскі.

Навчай для України – партнер міжнародної мережі Teach For All