МОН і ГО “Навчай для України” підписали Меморандум про взаєморозуміння

19 січня 2017 року в ході офіційної зустрічі за участі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та громадською організацією “Навчай для України”.

Підписаний Меморандум затвердив спільне прагнення сторін до покращення якості освіти шляхом залучення талановитих випускників та молодих спеціалістів різних галузей до викладання у школах, що найбільше цього потребують.

Згідно з положеннями Меморандуму МОН надаватиме підтримку та консультації ГО “Навчай для України” для досягнення поставлених цілей діяльності та налагодження партнерських відносин з місцевими органами управління освітою та навчальними закладами.

Зі свого боку ГО “Навчай для України” забезпечує відбір, підготовку та постійний професійний розвиток когорт молодих спеціалістів, які протягом двох років викладатимуть в школах, розширюючи освітні можливості для дітей, а в подальшому активно творитимуть позитивні зміни як в освіті, так і в інших сферах.

Перша когорта молодих спеціалістів, відібраних ГО “Навчай для України”, розпочне свою вчительську діяльність в школах-партнерах 1 вересня 2017 року.

“Навчай для України” – громадська організація, яка залучає найкращих випускників та молодих спеціалістів до викладання в школах та розвиває їхній лідерський потенціал для розширення освітніх можливостей в житті дітей сьогодні та здійснення системних змін в країні завтра. ГО “Навчай для України” – партнер міжнародної мережі Teach For All, яка об’єднує організації в 41 країні світу зі спільним прагненням забезпечити рівний доступ до якісної освіти для всіх дітей.

Разом з МОН програму підтримують Western NIS Enterprise Fund, Deloitte, Baker McKenzie, Talent Advisors.