КОМАНДА ПРОГРАМИ

Рімма Ель Джувейді

ОПЕРАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ


Рімма має досвід розробки та впровадження проектів в області управлінського консалтингу, де вона працювала з провідними компаніями та державними інституціями над стратегіями розвитку і підвищенням операційної ефективності. Крім того, вона проходила стажування в офісі депутата Парламенту Канади та працювала над вирішенням актуальних питань економічної сфери. Також Рімма, як фіналіст Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX), навчалася в американській середній школі, де здобула корисний досвід навчання в західній системі освіти. Закінчила Інститут Прикладного Системного Аналізу Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.
Я вірю, що освіта має велику силу змінювати життя та стимулювати позитивні трансформації в світі. Сьогодні я сподіваюсь, що “Навчай Для України” залучить багато молодих, талановитих і вмотивованих лідерів до вчителювання, щоб розширити освітні можливості для дітей та здійснити реальний вплив на формування їхнього майбутнього, а також майбутнього всієї країни.

Олена Шершун

Рекрутинг та відбір учасників програми


Олена має 5-річний досвід створення та реалізації проектів в соціальній сфері України, більшість з яких були спрямовані на трансформацію та розвиток освіти. Перед приєднанням до “Навчай для України” протягом року очолювала напрям вхідних стажувань в міжнародній ВМГО “AIESEC в Україні”, після чого була президентом “AIESEC в Україні”. У 2012 році Олена проходила волонтерське стажування в Китаї, як викладач англійської мови в дитячому садку, що вплинуло на її зацікавленість в сфері освіти. Також Олена мала досвід навчання в американській школі завдяки програмі обміну Future Leaders Exchange. Здобула ступінь бакалавра та магістра з соціології в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

В моєму житті було дуже багато неймовірних вчителів та наставників, які надихнули мене розвиватися та допомогли зрозуміти суттєві речі. Моїм найбільшим бажанням є аби кожна дитина в Україні зустрічала таких людей ще зі школи. І “Навчай для України” є програмою, яка дає таку можливість та допомагає моєму бажанню збутися.

Дарія Горячева

Робота зі школами-партнерами


Здобула ступінь магістра в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (Німецькі та Європейські студії), Єнському університеті імені Фрідріха Шиллера (Політологія) та Центрально-Європейському університеті (Міжнародні відносини та Європейська міжнародна політика), а також активно долучалась до низки волонтерських та навчальних ініціатив в Україні, Німеччині, Польщі та КНР. Досвід роботи у сфері інтеграції біженців (Німеччина), викладацька діяльність й участь у розробці інноваційних підходів до навчального процесу (КНР) та координування проекту з вирішення конфліктів у школах (Україна) суттєво вплинули на професійне самовизначення Дарії.

Незалежно від соціально-політичного контексту, рівень освіти є визначальним чинником розвитку будь-якого суспільства. Працювати з командою «Навчай для України» – це не лише інвестувати в покращення освітньої сфери, але й можливість зробити внесок в якісні системні перетворення в нашій країні у майбутньому.

Людмила Ломпас

Координація організаційних процесів


Отримала магістерський ступінь з економіки в США за програмою ім. Фулбрайта, де досліджувала країни, що розвиваються. Працювала у Фонді народонаселення Організації Об’єднаних Націй з молодіжними проектами і комунікаціями та в Інвестиційному агенстві Кореї з проектами співпраці. Проходила стажування у Фонді якісної політики. Має досвід роботи з реалізації різноманітних громадських та волонтерських ініціатив в Україні та за кордоном, включаючи освітні проекти для дітей та молоді в Індії та Перу.

Обоє моїх батьків – вчителі зі звичайних сільських шкіл, тому я виростала з розумінням цінності освіти та викликів, які виникають перед дітьми в школі та поза нею. Я щаслива бути в команді людей, готових працювати з такими викликами та ініціювати зміни в найважливішій сфері розвитку людського потенціалу, в освіті.
Навчай для України – партнер міжнародної мережі освітніх організацій Teach For All