ПРО НАС

“Навчай для України” – громадська організація, яка прагне, щоб кожна дитина мала можливість реалізувати власний потенціал за допомогою якісної освіти.

Партнер міжнародної мережі Teach For All, яка об’єднує понад 45 незалежних організацій зі спільним прагненням, щоб громади в кожній частині світу сприяли своїм дітям в отриманні освіти, підтримки та можливостей формувати краще майбутнє для себе і для всіх нас.

ВІЗІЯ, МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

Візія

Україна, де кожна дитина має можливість реалізувати власний потенціал за допомогою якісної освіти

Місія

Ми прагнемо розвивати спільноту лідерства для розширення освітніх можливостей в житті дітей сьогодні та системних вдосконалень в житті країни завтра

Цінності

Переконання, які направляють нашу діяльність

Віра в можливості​

Ми віримо в потенціал всіх дітей, наш особистий та колективний потенціал реалізувати наші прагнення і тому ми діємо сміливо, впевнено та наполегливо з прагненням трансформаційного впливу.​

Постійний розвиток та навчання

Ми визнаємо межі наших власних знань, навичок та досвіду. Ми активно розвиваємось за допомогою рефлексії та навчання аби покращувати результати.

Лідерство

Ми переконані у можливостях кожного бути лідером та прагнемо розвивати ці можливості в собі та інших.

Прагнення досконалості

Ми віримо, що для того, щоб реалізувати власний потенціал та підтримати інших в їхній реалізації, ми маємо прагнути досконалості.

Фокус на результатах

Ми віримо, що зміни можливі. Ми постійно тримаємо в фокусі наші цілі та можливості позитивного впливу.​

Відповідальність

Ми беремо повну відповідальність за наші дії та наші зобов’язання.

ГЛОБАЛЬНИЙ РУХ

Навчай для України – партнер в глобальній мережі Teach Fоr All, яка об’єднує 49 країн, 14 000 учасників та понад 60 000 випускників програм. Організації в мережі працюють для того, щоб діти у всьому світі мали освіту, підтримку та можливості формувати краще майбутнє для себе та своїх громад. Дізнатись більше про Teach For All.

ПАРТНЕРИ

Партнери є невід’ємною частиною нашої спільноти – саме вони роблять все це можливим.

Ми співпрацюємо з однодумцями, які поділяють нашу візію та готові долучитися до колективних зусиль для реалізації потенціалу України.

ШКОЛИ-ПАРТНЕРИ

Сьогодні “Навчай для України” співпрацює з 17 школами.

Саме завдяки співпраці та підтримці з боку директорів, завучів та вчителів наших шкіл ми маємо можливість працювати над розширенням освітніх можливостей для дітей разом з ними.

Наші школи

TFU-Map
Київська область
 • Хотівський НВК
 • Боярський НВК
 • Жукинська ЗОШ
 • Новопетрівська ЗОШ №3
 • Клавдіївська ЗОШ
 • Іванівська ЗОШ
 • Вороньківський НВК
 • Кагарлицька ЗОШ
 • Медвинська ЗОШ
Одеська область
 • Першотравневий НВК
 • Усатівський НВК
 • Теплодарська ЗОШ
 • Приморська ЗОШ
 • Кам’янська ЗОШ
 • Тузлівський НВК
Львівська область
 • НВК «СЗШ-ліцей» с. Козьови при ЛНУ ім. Івана Франка
 • Сокальска ЗОШ №4

КОМАНДА

“Навчай для України” – це амбітні, молоді, цілеспрямовані однодумці, поєднані прагненням змінювати світ навколо та докладати максимальних зусиль для досягнення результатів

Рімма Ель Джувейді

Директор та співзасновниця
Рімма має досвід розробки та впровадження проектів в області управлінського консалтингу, де вона працювала з провідними компаніями та державними інституціями над стратегіями розвитку і підвищенням операційної ефективності. Крім того, в рамках Canada-Ukraine Parliamentary Program проходила стажування в офісі депутата Парламенту Канади та працювала над вирішенням актуальних питань економічної сфери. Також Рімма, як фіналіст Програми Future Leaders Exchange Program, навчалася в американській середній школі. Здобула ступінь Магістра в Інституті Прикладного Системного Аналізу Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.
rimma@teachforukraine.org

Марія Борисова

Координатор із залучення шкіл та учасників
Перед залученням до команди “Навчай для України” Марія займалась урбаністикою та працювала у Центрі урбаністичних студій НаУКМА. Також вона працювала в Міністерстві культури та має досвід активістської діяльності. Зараз усю енергію прагне спрямувати на розвиток шкільної освіти. Інтерес до роботи у цій сфері, можливо, заклався ще з дитинства, адже половина її родини викладала у школі. Також Марія навчалась в американській літній школі університету Brandeis (міжнародна програма з візуального мистецтва Bima). Здобула ступінь Магістра культурології у Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.
mariia@teachforukraine.org

Ольга Мурасова

Керівник напряму розвитку та підтримки учасників
Здобувши ступінь магістра Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова з відзнакою, Ольга працювала 7 років вчителем математики в столичній гімназії. Досліджуючи питання ефективності освітніх систем, присвятила рік волонтерській діяльності у ліцеї Франції, де здобула корисний досвід роботи у міжкультурному середовищі, вивчала курси за вибором в Університеті Ренн. Долучилася до команди Програми з вірою у можливість якісної освіти для кожної дитини.
olga.murasova@teachforukraine.org

Ольга Андрусенко

Тьютор
За освітою Ольга викладач української мови та літератури; психолог. Має значний досвід організації та викладання різноманітних освітніх, культурних, соціальних ініціатив та курсів за фахом для дорослих. Зокрема, активна учасниця, викладач-волонтер та координаторка волонтерської ініціативи «Безкоштовні курси української мови» та проекту «Є-мова» ― перша онлайнова платформа з вивчення української. Проводила заняття з української, читання та письма для дітей, які довгий час перебувають на лікуванні у ВІЧ-відділенні лікарні «Охматдит», що, своєю чергою, підсилило бажання долучитися до розвитку освітніх можливостей для дітей в Україні.
olga.andrusenko@teachforukraine.org

Максим Древаль

Педагогічна підтримка
Максим закінчив з відзнакою магістратуру Навчально-наукового комплексу “Інститут прикладного системного аналізу” Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського за спеціальністю “Системний аналіз та управління”. Був головою Студентської ради та Наукового товариства студентів та аспірантів Інституту. З 2015 року — асистент кафедри математичних методів системного аналізу НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Максим більше 9 років працює в Русанівському природничо-математичному ліцеї м. Києва, де викладає математику та інформатику, а також з 2017 року є заступником директора з навчально-виховної роботи.

КОНТАКТИ

Будемо раді знайомству та відповімо на всі ваші питання про програму “Навчай для України”.

 • Якщо ви зацікавлені в Програмі розвитку лідерства – i@teachforukraine.org
 • Якщо ваша школа зацікавлена в партнерстві – mariia@teachforukraine.org (Марія Бориcова)
 • Якщо ви зацікавлені в співпраці або маєте інші питання – info@teachforukraine.org