КОНСУЛЬТАТИВНА РАДА

Андрій Булах


Андрій Булах – керуючий партнер компанії «Делойт» в Україні.Закінчив Київський інститут міжнародних відносин, факультет «Міжнародні економічні відносини». У компанії «Делойт» працює з 2002 року, а вже в 2006 році став наймолодшим партнером «Делойт» в СНД.

Андрій керував проектами з аудиту великих транснаціональних і локальних компаній з різних секторів економіки. Очолював групу по роботі з ринками капіталів і керував проектами з виведення великих компаній на IPO.

Наталія Бугайова


Наталія Бугайова – директор з розвитку Інституту дослідження війни, що знаходиться у місті Вашингтон, округ Колумбія. Інститут є непартійною неурядовою організацією, яка сприяє розумінню воєнних конфліктів через надійні дослідження, достовірний аналіз та інноваційну освіту.З серпня 2014 по грудень 2015 Наталія працювала генеральним директором англомовного видання Kyiv Post. До цього була радником з питань міжнародних фінансових організацій у Павла Шеремети, колишнього Міністра економіки України.

Наталія отримала магістерський ступінь у Школі державного управління імені Джона Кеннеді у Гарвардському Університеті та диплом бакалавра зі східно-азійських студій в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Одна з засновників ініціативи “Професійний уряд» – української спільноти випускників провідних університетів світу.

Юрій Кушнір


Юрій Кушнір – керуючий партнер Юридичної фірми «Кушнір, Яким’як та Партнери». Його попередній досвід включав роботу помічником-консультантом народного депутата України, юристом в київському офісі міжнародної юридичної фірми, а також стажування в Парламенті Канади та Провінційному Парламенті Онтаріо, Канада. Він також викладав предмети Банківське право та Страхове право в Національному Університеті Києво-Могилянська Академія.Юрій отримав ступінь магістра права (LL.M.) в школі права Університету Вірджинії, США. Здобув вищу юридичну освіту в Львівському Національному Університеті ім. І. Франка, а також подальшу правничу освіту та сертифікати від Кембриджського Університету та Гаазької Академії Міжнародного Права. Юрій є випускником Української Школи Політичних Студій.

Юрій спеціалізується в питаннях регулювання інвестиційної діяльності, ІТ, банківського, податкового права, а також здійснення зовнішньо-економічної діяльності. В рамках громадської діяльності очолював Асоціацію Випускників Канадсько-Української Парламентської Програми, був співголовою Правового Комітету Європейської Бізнес Асоціації, а зараз очолює Комітет з Міжнародного Права Асоціації Правників України. Юрій є членом Міжнародної Асоціації Правників та Української Скаутської Організації «Пласт».

Андрій Сорохан


Андрій є одним із ініціаторів запуску програми “Навчай для України” та прихильноком того, що тільки через інвестиції в освіту можна досягти суттєвих результатів в суспільстві та економіці.Наразі Андрій працює в фонді Western NIS Enterprise Fund, де підтримує стартапи на ранніх стадіях та координує проекти пов’язані з технологіями та освітою. Андрій приносить свій досвід роботи з консалтингової сфери, де він працював на проектах у державній, освітній, фінансовій та ІТ індустріях.

Андрій отримав диплом магістра економіки в Київській Школі Економіки, а також диплом бакалавра економічної кібернетики з відзнакою в Чернівецькому національному університеті. Після закінчення навчання був координатором в Канадсько-українській парламентській програмі. У 2014 році Андрій отримав нагороду Канадського національного агентства за краще онлайн-відео «Україна в кризі».

Навчай для України – партнер міжнародної мережі освітніх організацій Teach For All