КОМАНДА

“Навчай для України” – це амбітні, дружні, цілеспрямовані однодумці, поєднані прагненням змінювати світ навколо. Ми віримо в те, що кожна дитина має розкривати свій потенціал та здійснювати мрії, незалежно від того, де вона живе – у селі чи в місті. 

Оксана Матіяш oksana.matiiash@teachfor
ukraine.org
Очільниця програми

Людмила Ломпас liudmyla@teachforukraine.org

Операційна керівниця

Світлана Осауленко svitlana@teachforukraine.org

Керівниця напрямку підтримки та розвитку лідерів

Ірина Пупко iryna.pupko@teachforukraine.org

Керівниця напрямку з відбору учасників

Ольга Руда olha.ruda@teachforukraine.org

Керівниця напрямку співпраці зі школами та громадами

Христина Новоставська khrystyna.no@teachforukraine.org

Комунікаційна менеджерка

КАР'ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ

Ми працюємо для того, щоб якомога більше дітей отримало нові освітні можливості та перспективи, і раді завзятим спеціалістам в нашій команді. 

В “Навчай для України” ви знайдете цікаву і захопливу роботу, можливості для власного професійного та особистісного розвитку. 

 

 

Випускники

Ярослав Височанський
Бакалавр, Історія, УКУ Учасник Програми 2018-2020
Вчитель історії в

c. Нові Петрівці, Київська область

Оксана Микитин
Бакалавр, Соціальна педагогіка
Український Католицький Університет
Учасниця Програми 2018-2020
Вчитель зарубіжної літератури в

c. Вороньків, Київська область

Олександр Линець
Магістр, Кібернетика
КНУ імені Тараса Шевченка
Учасник Програми 2018-2020
Вчитель математики в
c. Вороньків, Київська область

Ольга Коваль
Учасниця Програми 2017-2019
Вчителька англійської в

с.Першотравневе, Одеська область

Ірина Пупко
Учасниця Програми 2017-2019
Вчителька географії в

м.Кагарлик, Київська область

Ірина Теглівець
Учасниця Програми 2017-2019
Вчителька англійської в
с.Приморське, Одеська область

Анастасія Бєляєва
Учасниця Програми 2017-2019
Вчителька української літератури в

м.Теплодар, Одеська область

Анна Коваль
Учасниця Програми 2017-2019
Вчителька мистецтва в

с. Козьова, Львівська область

Ірина Паламарчук
Учасник Програми 2017-2019
Вчителька математики в
с.Приморське, Одеська область

Інна Рахмістрюк
Учасниця Програми 2017-2019
Вчителька зарубіжної літератури

м.Боярка Київська область

Анастасія Рій
Учасниця Програми 2017-2019
Вчителька історії в

с.Іванівка, Київська область

Юлія Малайко
Учасниця Програми 2017-2019
Вчителька історії в

с.Хотів, Київська область

Кімпінська

Марія Кімпінська
Учасниця Програми 2017-2019
Вчителька історії

с. Жукин, Київська область