учасникам

робота, яка змінює життя

Для молодих людей, які прагнуть змінити своє життя та суспільство на краще.

взяти участь
переваги
цінність

ОСВІТА Є НАЙПОТУЖНІШИМ ІНСТРУМЕНТОМ ДЛЯ ЗМІН У СУСПІЛЬСТВІ

Вчителі відіграють надважливу роль перших впливових лідерів для кожної дитини. Вони можуть або розкрити потенціал школярів та надихнути їх на нові звершення, або відбити мотивацію до навчання та саморозвитку назавжди.

Протягом двох років наші стипендіати отримують другу вищу освіту, викладають улюблену дисципліну в школі, практикують лідерські навички та трансформують місцеву спільноту, надихаючи своїм прикладом школярів та інших вчителів. Ми обираємо найбільш прогресивних випускників українських вишів та пропонуємо їм стати справжніми змінотворцями, зайнявши менторську позицію вчителя в одній із українських сільських шкіл.

ми працюємо, щоб дати нові можливості дітям, незалежно від місця їхнього проживання.

програма для вас

якщо ви

лідерство

Разом подолаємо освітню нерівність

МІЖНАРОДНА — МОДЕЛЬ освіти

Лідерська стипендія Навчай для України базується на моделі Teaching as Leadership та досвіді глобальної мережі Teach For All, що має 30 років досвіду, об'єднує 60 країн, а також залучає понад 80 000 випускників з найкращих університетів світу.

Оксфордський університет

Єльський університет

Кембриджський університет

Стенфордський університет

Гарвардський університет

процес

ЕТАПИ ПРОГРАМИ

01 \

АПЛІКАЦІЙНА ЗАЯВКА

Ваша перша можливість розповісти про себе, свій досвід, сильні сторони та мотивацію участі в програмі.

02 \

інтерв’ю та знайомство

Особисте знайомство із kомандою проєкту та можливість розповісти більше про ваші цілі, а також те, що ви можете привнести до програми як учасник. Додатково на інтерв'ю можна дізнатися більше про лідерську стипендію та роботу проєкту.

03 \

ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ

Участь у практичних вправах: групова та індивідуальна робота, кейси, предметний тест та інтерв'ю, які допоможуть оцінити ваші сильні сторони на практиці, а також зони розвитку відповідно до ролі учасника програми.

04 \

ЗАПРОШЕННЯ НА ЛІТНІЙ ІНСТИТУТ

Відібрані кандидати отримують пропозицію взяти участь у п'ятитижневій інтенсивній підготовці, що покликана допомогти вам підготуватися до участі в програмі. Під час неї ви отримуєте близько 250 годин навчання, коучингу та практики.

05 \

СТАРТ РОБОТИ ТА ПІДТРИМКА З БОКУ КОМАНДИ

Працевлаштування в школу та старт навчання на магістратурі з педагогіки в університеті імені Грінченка. Менторські сесії та коучинг із боку команди «Навчай для України» та інших експертів.

переваги

що отримають учасники програми

ПЕРШУ ВПЛИВОВУ РОБОТУ

Офіційне працевлаштування, гідна зарплата.

підтримка в подальшому професійному розвитку

Можливість продовжити кар’єру в соц. підприємництві та іноваціях, управлінні школою та вчителюванні, публічному управлінні або бізнесі.

учасникам

робота, яка змінює життя

Для випускників, які прагнуть змінити суспільство на краще.

взяти участь
ЗВ’ЯЗОК

БУДЬТЕ ЧАСТИНОЮ ЗМІН У КРАЇНІ, НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у ваc залишились додаткові питання або ви хочете бути частиною прогресивного руху в Україні — обов’язково напишіть нам.

Something want wrong
Message sended