ЯК ПРОЙТИ ВІДБІР

Участь в програмі “Навчай для України” – твій шлях до реалізації як лідера, який своїми діями реально впливає на майбутнє нового покоління та країни загалом

Перш за все, тобі потрібно заповнити форму онлайн-заявки на участь в програмі. Дана заявка включає в себе інформацію про твою освіту, досвід та мотивацію, а також інші деталі, необхідні для попередньої оцінки твоєї кандидатури.
Дедлайн – 13 травня 2018 р.
Наступним етапом відбору є телефонне/Skype інтерв’ю, в ході якого представник нашої команди обговорює з тобою подальші питання, які дозволять нам краще зрозуміти, наскільки ефективно ти зможеш діяти як учасник програми.
До 30 днів з моменту отримання заявки
За умови вдалого проходження попередніх етапів відбору, ти отримаєш запрошення на співбесіду, яка передбачає не лише спілкування з членами команди та запрошеними експертами, а й практичні вправи та симуляції, які допоможуть нам якомога точніше оцінити твій потенціал до успішної участі в програмі.
Травень-червень 2018 р.
Якщо Центр оцінювання буде пройдено успішно, протягом тижня ти отримаєш офіційну пропозицію долучитися до числа учасників програми та зможеш пройти підготовку під час Літнього інституту, що дозволить тобі найкращим чином підготуватися до старту програми в вересні 2018 року.
До 7 днів з моменту проходження Центру оцінювання

Будь лідером вже сьогодні

Відкриваючи нові можливості для дітей сьогодні, ти робиш свій внесок в розбудову дійсно якісної системи освіти завтра. Долучайся, будь лідером та формуй майбутнє своєї країни!

Навчай для України – партнер міжнародної мережі освітніх організацій Teach For All