eleks_2

Компанія ELEKS стала партнером Навчай для України

Українська IT компанія ELEKS стала партнером Навчай для України

Відкривати шлях до якісної освіти школярам в маленьких містечках та селах – що може бути більш захоплюючим?

Для ELEKS участь в проєкті Навчай для України є знаковою та суттєвою, адже відповідає основним цінностям компанії, одна з яких – допомагати молоді в сфері освіти. Компанія активно підтримує рвзноманітні освітні проєкти, програми менторства, співпрацює з освітніми закладами по Україні.

Також проєкт є втіленням одної з фокусних для компанії цілей сталого розкитку, ЦСР 4: Якісна освіта (освітні проекти для дітей).

“Навчай для України – змістовний, глибокий та багаторівневий проєкт в сфері освіти. Ініціатива не лише дає можливість дітям з сел та невеликих міст отримати незабутній досвід спілкування з молодими вчителями з великих міст, а й дозволяє збагатити себе академічно, морально, духовно, зрозуміти, що лімітів немає, а є широкі обрії мрій, яких дуже реально досягти, повіривши в себе та маючи доступ до якісного навчання.

ELEKS також є компанією з глибокими цінностями та довготривалими діями і планами в напрямку КСВ, тому для нас це партнерство є ідеальним втіленням нашого бачення та допомоги в сфері освіти.” – каже Катерини Андрущенко, Head of Employee Relations.

ELEKS – інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів та входить до Top 100 Global Outsourcing компаній. Вже 30 років ми працюємо партнером з інноваційних програм у компаніях із Fortune 500, з великими підприємствами та технологічними лідерами. Наша команда із 1800+ професіоналів пропонує повний спектр ІТ-послуг в галузі логістики, роздрібної торгівлі, Fintech, охорони здоров’я, автомобілебудування, сільського господарства, уряду, засобів масової інформації та розваг. Програмні продукти, які ми створюємо, допомагають провідним світовим компаніям трансформувати свій бізнес, збільшувати доходи та економити час на розробку та експлуатаційні витрати.