Курс “Сміливі навчати” для освітян про вчителювання у час кризи розроблений освітньою організацією “Навчай для України” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в межах ініціативи «Спільно до навчання» та студією онлайн-освіти EdEra. Курс запустили у жовтні 2022 року, проте уже за 3 місяці  20 тис. освітян скористались порадами щодо викладання та взаємодії з дітьми під час війни. І кількість нових учасників активно зростає.

На етапі запуску, онлайн-курс отримав офіційну рекомендацію від Міністерства освіти і науки України. Згодом матеріали курсу були схвалені Українським інститутом розвитку освіти. Нещодавно команда організаторів отримала рецензію від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) на використання онлайн-курсу “Сміливі навчати” та інтеграцію навчальної програми “Школа – простір безпеки” до магістерських програм профільних закладів вищої освіти. 

Схвальні відгуки курс отримав не лише від експертних державних інституцій, але й від самих учасників. Як зазначали вчителі в анкеті, основною мотивацією пройти курс була потреба отримати нові знання і професійне вдосконалення. “Курс корисний, незважаючи на те, що багато вчителів мають знання та досвід, але ті умови, в яких ми зараз опинилися, потребують нові підходи, психологічні поради як для дітей, так і для вчителів”, – зазначила слухачка курсу “Сміливі навчати”. Освітяни також відгукувались про те, що їм вдалось не лише дізналися чимало нового, але й систематизувати вже наявні знання.

Слухачі курсу ділились такими відгуками:

 

  • Курс цікавий за змістом, актуальний за тематикою, насичений дидактичним матеріалом. Найбільш сподобались відеолекції, інтерв’ю, чек-листи, інфографіка. Особливо сподобалась технічна підготовленість курса.
  • Курс мені сподобався, дуже  актуальна, цікава  і на часі змістовна тема.  Хочу окремо подякувати спікерам, яких слухати одне задоволення і насолода. Дуже добре,  що під час лекції матеріал супроводжувався схемами, таблицями, прикладами. Цей курс допоміг мені систематизувати , розширити та поповнити свої знання.
  • Враження про курс позитивні, також це дуже актуально у наш час. Дуже інколи складно говорити і відповідати на деякі питання учнів про війну. Сама відчуваю стан виснаження постійними сигналами тривоги. Деякі поняття для мене були новими такі як: “майндфулнес”, “асертивне”.
  • Цей курс особисто для мене був дуже цікавим та потрібним в ситуації, якій ми зараз знаходимося. Оскільки наша школа знаходиться в Донецькій області і не має укриття, хотілося б отримати більше інформації щодо дистанційних форматів соціально-психологічної роботи і т.п.
  • Ця тема зараз є дуже актуальною, і потрібно знати як поводити себе в тій чи іншій ситуації, як працювати з дітками і як правильно діяти під час тривог. Дякую за цікавий та змістовний курс.

 

Реєстрація на курс “Сміливі навчати” триває! Участь у ньому безкоштовна. Після проходження курсу освітяни отримають сертифікат з підвищення кваліфікації на 6 годин.

Розповідайте колегам та приєднуйтесь самі! А найголовніше — не забувайте турбуватись про власне ментальне здоровʼя. Зареєструватися на курс можна за посиланням:
https://study.ed-era.com/uk/courses/course/1762

ЗВ’ЯЗОК

БУДЬТЕ ЧАСТИНОЮ ЗМІН У КРАЇНІ, НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у ваc залишились додаткові питання або ви хочете бути частиною прогресивного руху в Україні — обов’язково напишіть нам.

Something want wrong
Message sended