Освітня організація “Навчай для України” за підтримки Світового банку та фінансуванню UBS Optimus Foundation оголошує набір дітей для безкоштовних занять з вчителями-тьюторами у проєкті “Освітній суп”. Протягом проєкту діти матимуть нагоду не лише покращити свої знання з української мови та математики, але й отримати підтримку з формування навичок вчитись, комунікації та досягнення цілей.

У “Навчай для України” це буде вже 6 хвиля “Супу”. Сумарно майже 2000 дітей різного віку отримали якісні заняття зі шкільної програми та підтримку тьюторів у складний час війни. А найголовніше — учасники стали частиною спільноти, яку вони ж самі лагідно називають “супівцями” або “супівчанами”, знайшли нових друзів та разом ділились власними історіями. “Я стала більш розкутою у спілкуванні з незнайомими людьми, висловлювати свою думку стало легше. Я не боюсь робити помилки та вмію відстоювати свою власну думку спираючись на аргументи. Ваші уроки дуже цікаві, не нудні та не шаблонні. Дуже дякую за проект та за змогу прийняти участь в ньому!”, – зазначила одна з учасниць “Освітнього супу”. Переглянути підсумки попередніх хвиль можна у постах соцмережах “Навчай для України” (листопадова хвиля, серпнева хвиля, відгуки дітей та тьюторів). Для багатьох дітей “Освітній суп” став також можливістю підтримувати звʼязок з українськими однолітками та освітнім процесом, адже майже 25% учасників навчались в “Освітньому супі”, перебуваючи за кордоном. Для цього організатори розробили окремий графік, аби було зручно поєднувати заняття з різницею у часі. 

“Освітній суп” цьогоріч реалізовуватиметься у 3 хвилі. Для кращої ефективності проєкту, з усіма учасниками буде проведено опитування щодо академічних показників та загального психологічного стану дітей. У разі перевищення допустимої кількості місць, учасникам надаватиметься пріоритет у запрошенні на наступну хвилю, яка розпочнеться наприкінці березня.  

ЗВ’ЯЗОК

БУДЬТЕ ЧАСТИНОЮ ЗМІН У КРАЇНІ, НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у ваc залишились додаткові питання або ви хочете бути частиною прогресивного руху в Україні — обов’язково напишіть нам.

Something want wrong
Message sended