Безкоштовна програма LeadUp створена для розвитку навичок лідерства та пізнання себе. Програму хабу розробила освітня організація “Навчай для України” за підтримки міжнародної організації Save the Children. Тренінги з визначення схильностей особистості, зустрічі з зірковими гостями та веселі ice-breakers з друзями – усе це чекає на школярів 14-17 років в період осінніх канікулів.

Навколо поняття лідерства існує чимало стетреотипів серед школярів. Часто можна почути думки, що лідерами народжуються, а не стають або після невдач – учні кажуть, що ніколи не буду успішним, зʼявляється страх помилятися. Саме тому мета LeadUp – створення простору самопізнання та рефлексії для просування поняття свідомого лідерства у суспільстві. Завдяки різним методикам, програма допомогає школярам навчитись рефлексувати, формувати власну позицію, порівнювати себе з собою вчора, а не з однокласником чи однокласницею. Під час хабу, підлітки разом з тренерами та наставниками працюватимуть не лише над розвитком своїх сильних сторін, але й вміння слухати, розуміти та приймати переконання інших.

Аби не перевантажувати школярів, лідерський хаб проходитиме в період осінніх канікулів, з 24 по 28 жовтня.
Формат: онлайн-заняття, по 2 години щодня.

Участь у хабі безкоштовна, потрібно лише зареєструватися. А тим, хто пройде програму, передбачено мерч у подарунок.

ЗВ’ЯЗОК

БУДЬТЕ ЧАСТИНОЮ ЗМІН У КРАЇНІ, НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у ваc залишились додаткові питання або ви хочете бути частиною прогресивного руху в Україні — обов’язково напишіть нам.

Something want wrong
Message sended