7 березня освітня організація «Навчай для України» оголосила старт прийому цьогорічних заявок на першу хвилю набору учасників Програми, яка буде тривати до 9 квітня. За години міркувань до команди прийшло розуміння, що головні HR-менеджери країни для вчителів – це самі діти.Саме тому у кампанії 2023 року з’явився слоган: «Вчитель – це покликання. Тебе покликала (Марічка з Воронькова/Петро з Гребінок)». Ми зібрали реальні побажання дітей про вчителя їхньої мрії – можливо, він просто повинен пояснити, як можуть знадобитися інтеграли, або бути русофобом (такі відповіді теж отримали). Усі дитячі бажання об’єднали з тим, що може отримати наш майбутній вчитель та розмістили вакансії на найпопулярніших платформах з пошуку роботи, серед яких Work.ua та багато інших. 

Головна мета цьогорічної кампанії – зібрати 75 молодих спеціалістів з усієї країни, котрі горять своєю справою. Якщо ти закінчив навчання (не обовʼязково педагогічне), ще не визначився з вектором свого розвитку та вже знаєш, що прагнеш до глобальних змін – ти ж вже заповнюєш форму, вірно? Реєстрація здійснюється за допомогою чатботу: https://t.me/TeachForUkraine_bot

«Ми шукаємо людей, які хочуть рости та розвиватися і вірять в те, що справжній вплив відбувається через докладання зусиль на місцях. Перш за все ми шукаємо тих, хто хоче розвивати Україну через розвиток освіти і дітей, адже це те, від чого залежить наше довгострокове майбутнє», – розповідає Оксана Матіяш, керівниця освітньої організації «Навчай для України».Аби стати учасником (-ею) «Навчай для України» потрібно:

  • мати вищу освіту (мінімум диплом бакалавра станом на 1 вересня 2023), необовʼязково педагогічної спеціальності;
  • відмінне знання одного з основних предметів шкільної програми 5-11 класів; 
  • прагнути постійно зростати та вдосконалюватись, долаючи нові виклики;
  • готовність на час програми переїхати до маленького містечка або села;
  • здібності до зацікавлення та навчання дітей;
  • вірити в місію «Навчай для України» та бути проактивним (-ою)

Інвестиційний фонд WNISEF підтримує діяльність «Навчай для України» з 2017 року.

«З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, доступ до освіти отримав масу викликів, від загрози ракетних обстрілів, до навчання у підвалах та без електрики, до вщент зруйнованих шкіл. Діти проявили виняткову силу і бажання отримувати знання за будь-яких обставин, в тому числі завдяки учасникам «Навчай для України». Western NIS Enterprise Fund пишається тим, що підтримує організацію з моменту її заснування. Приєднуйтесь до «Навчай для України», і допоможіть дітям отримати якісну освіту зараз». – наголосила Ярослава Джонсон, Президент і Головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund. 

10 квітня розпочнеться старт другої хвилі набору, яка триватиме до 14 травня.  

Детальніше про вимоги та деталі участі: https://teachforukraine.org/fellows
Реєстрація на Програму: у чатботі https://t.me/TeachForUkraine_bot

Реєстрація на програму
Катя зі Зашкова, Петро з Гребінок, Олена з Воронькова вже чекають на тебе!ЗВ’ЯЗОК

БУДЬТЕ ЧАСТИНОЮ ЗМІН У КРАЇНІ, НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у ваc залишились додаткові питання або ви хочете бути частиною прогресивного руху в Україні — обов’язково напишіть нам.

Something want wrong
Message sended