Випускниця Оксфорду Оксана Матіяш очолила громадську організацію «Навчай для України»

Оксана Матіяш, випускниця магістерської програми з публічної політики Оксфордського університету, очолила громадську організацію «Навчай для України». Ключовими обов’язками пані Матіяш буде розвиток та масштабування програми, яка працює над тим, аби кожна дитина в Україні мала можливість реалізувати власний потенціал за допомогою якісної освіти. «Навчай для України» є партнером міжнародної мережі Teach For All, що об’єднує 58 незалежних організацій.

«Кожна дитина в Україні має величезний потенціал, який необхідно вміло розвивати. Для цього програма “Навчай для України” залучить сотні талановитих та амбітних молодих людей, які навчатимуть дітей і власним прикладом надихатимуть їх формувати краще майбутнє для себе і для всіх нас. В умовах пандемії COVID-19 українській освіті як ніколи потрібні позитивні зміни і більш активне залучення української молоді до подолання освітньої нерівності», – зазначила Оксана Матіяш, виконавча директорка «Навчай для України».

Оксана отримала ступінь магістра з міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Оксана працювала як юрист і проєктний менеджер у міжнародних проєктах. Зокрема, її досвід роботи включає співпрацю з Проєктом ЄС «PRAVO-Justice», під час якої вона координувала компонент щодо імплементації судової реформи в Україні. У 2016 році стажувалась у Парламенті Канади, а у 2019 році отримала лідерську стипендію Weidenfeld-Hoffmann Trust на навчання в Оксфордському університеті за програмою «Магістр публічної політики».

За три роки роботи «Навчай для України» 25 учасників програми навчали та залучили до позакласної діяльності понад 3 тисячі учнів у 19-ти школах Київської, Одеської та Львівської областей. Наприкінці цього року стартує процес масштабування програми з новою рекрутинговою кампанією, щоб залучити більше талановитої молоді до дворічної програми розвитку лідерства. Випускники програми стануть частиною української та глобальної спільнот і долучаться до системних змін як в освіті, так і у соціальному підприємництві, бізнесі та публічному секторі.

Довідково

«Навчай для України» – громадська організація, яка залучає найкращих молодих спеціалістів до викладання в школах та розвиває їхній лідерський потенціал для розширення освітніх можливостей в житті дітей сьогодні та здійснення системних змін в країні завтра. Протягом 13 років понад 75 тисяч учасників програм-партнерів міжнародної мережі Teach For All («Навчай для всіх») розширили освітні можливості для 9 мільйонів дітей у всьому світі.

Слідкуйте за новинами на сайті teachforukraine.org та Facebook-сторінці організації.

За додатковою інформацією звертайтесь до Людмили Ломпас, +380966672765, info@teachforukraine.org