ДЕДЛАЙН ПЕРШОЇ ХВИЛІ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК ЧЕРЕЗ
00
ДНІ
00
ГОДИН
00
ХВИЛИН
00
СЕКУНД

МОЖЛИВОСТІ

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ЛІДЕРСТВА

2-річна Програма розвитку лідерства, в якій завзяті молоді люди, вмотивовані формувати краще майбутнє нашої країни, відкривають нові можливості в житті дітей, сприяють розвитку громади та максимізують власний потенціал. 

ПАРТНЕРСТВО ЗІ ШКОЛАМИ

Школи є нашими партнерами і ми раді, що маємо можливість розвиватись разом та співпрацювати для розширення освітніх можливостей для дітей.  

Долучившись до спільноти “Навчай для України”, школа-партнер отримує можливість залучити на вільні вакансії молодих ініціативних спеціалістів, які прагнуть стимулювати прогрес у навчальному середовищі.

ГО «Навчай для України» реалізує програму розвитку лідерства за підтримки Міністерства освіти і науки України та міжнародної освітньої мережі Teach For All і пропонує навчальним закладам долучитися до партнерства. 

Програма залучає талановитих та вмотивованих молодих спеціалістів до викладання в школах задля відкриття можливостей для учнів, стимулювання змін в шкільному середовищі та розвитку громади.

Учасники програми «Навчай для України» – вмотивовані молоді спеціалісти, які:

  • вірять у можливості всіх дітей та прагнуть розвинути потенціал кожного учня
  • прагнуть навчатись та вдосконалюватись
  • сприяють розвитку креативної шкільної атмосфери, збагаченої позакласними заходами, тематичними гуртками та клубами
  • застосовують у своїй роботі сучасні освітні методики, орієнтовані на розкриття потенціалу кожного учня та покращення освітніх досягнень в цілому
  • прагнуть працювати з учнями над здобуттям якісних предметних знаннь та практичних навичок (командна робота, критичне мислення, комунікації тощо)

«Навчай для України» є партнером міжнародної мережі Teach For All, яка об’єднує понад 45 національних організацій зі спільним прагненням забезпечити доступ до якісної освіти кожній дитині. Наша робота базується на моделі “Вчительство як Лідерство” та досвіді понад 65 000 учасників програм в мережі Teach For All.

Для партнерства з програмою «Навчай для України» навчальний заклад має бути розташований за межами обласного центру та мати: 

  • вільні вакансії в 5-11 класах (щонайменше на півставки)
  • прагнення до розвитку дружнього до дітей навчального закладу та відкритість до прогресивних змін у шкільному середовищі
  • готовність надати учасникам програми необхідну підтримку

Щоб стати партнером програми, напишіть, будь ласка, нам на info@teachforukraine.org

КАР'ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ

Ми працюємо для того, щоб якомога більше дітей отримало нові освітні можливості та перспективи, і раді завзятим спеціалістам в нашій команді. 

В “Навчай для України” ви знайдете цікаву і захопливу роботу, можливості для власного професійного та особистісного розвитку.