ДЕДЛАЙН ТРЕТЬОЇ ХВИЛІ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК ЧЕРЕЗ
 
ДНІ
31
ГОДИН
00
ХВИЛИН
00
СЕКУНД

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ЛІДЕРСТВА

ПРО ЩО ТИ МРІЄШ?

ХОЧЕШ РОБОТУ, ЯКА ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ?

Освіта – найбільш потужний інструмент для змін та формування майбутнього нашого суспільства. Ми прагнемо, щоб кожна дитина в Україні мала можливість реалізувати свій потенціал за допомогою відмінної освіти, щоб місце народження дитини не обмежувало її професійні обрії, мрії та амбіції.

Програма Розвитку Лідерства – можливість для вмотивованих молодих спеціалістів усього за 2 роки відкрити нові перспективи в житті дітей, сприяти розвитку громади та максимізувати власний професійний та лідерський потенціал.

Ви приєднаєтеся до міжнародної мережі соціальних інноваторів та лідерів Teach For All,  які працюють для того, щоб діти у всьому світі мали освіту та можливості формувати краще майбутнє для себе та своїх громад, і станете одним з небагатьох, хто є першопрохідцем цього глобального руху за  в Україні.

Участь в Програмі – інтенсивний, складний, але надзвичайно плідний виклик, який допоможе вам розвинути лідерські, організаційні та комунікативні навички – навички, які прискорять ваш розвиток в будь-якій кар’єрі, яку ви згодом оберете.

Програма починається з Літнього Інституту – це 5 тижнів інтенсивного навчання, які призначені допомогти учасникам отримати знання та навички для успішного початку своєї роботи. Літній Інститут поєднує теоретичні та практичні заняття для розвитку лідерських навичок та вчительської майстерності, також учасники мають можливість використати здобуті знання на практиці в організації літньої школи для дітей.

Учасники починають роботу в громадах відповідно до власного досвіду та потреб шкіл-партнерів програми. Кожен учасник співпрацює з тьютором, який поєднує коучинг та менторство та сприяє розвитку знань та навичок для реалізації цілей в Програмі. Учасники продовжують навчатись та обмінюватись досвідом під час шкільних візитів, коучингових груп та тренінгів, а також мають можливість підкріпити практичний досвід теоретичною підготовкою та здобути магістерській ступінь з педагогіки середньої освіти (заочно).

Після двох років роботи учасники стають випускниками Програми та мережі Teach For All, долучаючись до спільноти однодумців, які глибоко розуміють систему освіти, прагнуть стимулювати позитивні зміни в освітньому середовищі та працюють над формуванням кращого майбутнього нашої країни. Випускники програми отримують підтримку в подальшому професійному розвитку та можуть продовжити кар’єру в соціальному підприємництві та інноваціях, управлінні школою та вчителюванні, публічному управлінні або бізнесі.

Ми базуємось на моделі Teaching as Leadership та досвіді глобальної мережі Teach For All, яка об’єднує понад 50 країн, 60 000 випускників та понад 30 років досвіду. 

Для того, щоб ці два роки була дійсно трансформаційними для вас і ваших учнів в Програмі ви працюватимете над досягненням результатів в чотирьох взаємопов’язаних сферах:

Особистісний розвиток

Ви матимете підготовку та інструменти, щоб розвивати себе як лідера і професіонала

У школі

Разом з досвідченими колегами ви сприятимете розширенню підходів до навчання, залученню дітей, співпраці з батьками та громадою; і з набутим досвідом зможете сприяти системним змінам в українській освіті

У класі

Ви зможете розширити перспективи в житті дітей та підтримати їх в реалізації свого потенціалу, формуючи мислення зростання, сприяючи академічному та соціально-емоційному розвитку i розвиваючи навички 21 століття

У громаді

У спільному прагненні підтримати дітей в їхньому розвитку ви матимете нагоду співпрацювати з батьками та іншими членами громади, щоб краще зрозуміти локальні виклики в освітніх можливостях та разом реалізувати проект для їх вирішення

Програма дає мені змогу не тільки здійснити свою мрію, але й бути там, де я найбільше потрібний, знайомитися з новими людьми та отримати безцінний досвід, який допоможе мені рухатися далі.

Ярослав Височанський
Бакалавр, Історія, УКУ
Учасник Програми 2018-2020
Вчитель історії в
c. Нові Петрівці, Київська область

Я дуже сподіваюся, що разом ми зможемо зробити школу таким місцем, куди учні будуть із задоволенням приходити як навчатися, так і корисно проводити позаурочний час. А після закінчення школи діти не боятимуться йти в доросле життя, бо знатимуть, що вони можуть змінити світ на краще.

Оксана Микитин
Бакалавр, Соціальна педагогіка
Український Католицький Університет
Учасниця Програми 2018-2020
Вчитель зарубіжної літератури в

c. Вороньків, Київська область

Я хочу зробити бодай невеликий, але свій внесок в розвиток суспільства. Вірю, що разом ми зможемо підвищити рівень навчання та дати дітям хороший поштовх у майбутнє життя.

Олександр Линець
Магістр, Кібернетика
КНУ імені Тараса Шевченка
Учасник Програми 2018-2020
Вчитель математики в
c. Вороньків, Київська область

ПЕРЕВАГИ УЧАСТІ

Життя учасника програми сповнене можливостей. Ви прокидатиметесь щодня, знаючи, що ваша робота має значення, і що ви в колі однодумців формуєте краще майбутнє нашої країни.

Це можливість мати роботу, яка змінює життя учнів, громади та ваше на краще, а також наступні переваги:

 • Повноцінна оплачувана робота (заробітна плата та стипендія), яка дає можливість максимізувати ваш лідерський та професійний потенціал всього за 2 роки​
 • Індивідуальний коучинг та менторство
 • Можливість реалізувати ініціативу для розвитку школи/громади
 • Можливість здобути ступінь магістра в педагогиці
 • Навчання, обмін досвідом та нетворкінг в глобальній мережі соціальних інноваторів та лідерів Teach For All
 • Підтримка в подальшому професійному розвитку в соціальному підприємництві та інноваціях, управлінні школою, вчителюванні, публічному управлінні, бізнесі
 • Можливість приєднатись до спільноти випускників Навчай для України та глобальної мережі Teach For All

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ

Підхід до відбору базується на прагненні забезпечити успіх наших учнів та учасників.

Учасники програми мають можливість своєю роботою сприяти академічному та соціально-емоційному розвитку учнів, що позитивно вплине на їхні перспективи в житті, а також сприяти тому, щоб школи та громади мали більше можливостей підтримати дітей в реалізації їхнього потенціалу. 

Для досягнення успіху в програмі важлива відповідність кандидатів наступним умовам.

Особисті компетенції

 • Віра в те, що кожна дитина може досягти успіху, та готовність сприяти цьому
 • Ініціативність, навички вирішення проблем та критичного мислення
 • Готовність навчатись та здатність адаптуватись до змін, наполегливість і оптимізм в доланні викликів
 • Знання та інтерес до предмету
 • Комунікативні навички

Обов'язкові умови

 • Ступінь бакалавра (будь-яка спеціальність)
 • Громадянство України
 • Можливість брати участь в програмі протягом двох років
 • Можливість взяти участь в Літньому Інституті (5-тижневе навчання в період липень-серпень)
 • Можливість переїзду до громади

ЕТАПИ ВІДБОРУ

Учасники програми мають різноманітний попередній досвід. 

Ми шукаємо всебічно розвинутих і вмотивованих людей, які мають навички для лідерства та стимулювання змін, як в класі, так і за його межами.

Процес відбору розроблено для ідентифікації кандидатів, які володіють навичками, щоб бути успішними в програмі.

Заявка

Це ваша перша можливість розповісти про себе. Вам буде запропоновано продемонструвати свій попередній досвід та мотивацію участі в програмі. 

Результат – протягом 2 тижнів.

Інтерв'ю

Інтерв’ю дає можливість дізнатись більше про вашу мотивацію та зрозуміти, що ви можете привнести як учасник до програми. Також інтерв’ю дає вам можливість дізнатися більше про програму та нашу роботу. Інтерв’ю буде сплановано разом з вами впродовж 2 тижнів після успішного проходження етапу заявки.

Результат – протягом 1 тижня.

Центр Оцінювання

В Центрі Оцінювання ви матимете можливість взяти участь в цікавих та непростих вправах – групові активності, кейси, урок, тести та інтерв’ю, які допоможуть оцінити ваші сильні сторони та зони розвитку відповідно до ролі учасника Програми. Для кандидатів, які проживають за межами України, будуть проведені віртуальні Центри Оцінювання 

Результати ви отримаєте протягом тижня. 

Літній Інститут

Відібрані кандидати отримують пропозицію взяти участь в Літньому Інституті, який є п’ятитижневою інтенсивною підготовкою, призначеною для того, щоб допомогти вам підготуватися до участі в програмі. 

Незважаючи на те, що Літній Інститут є останньою стадією процесу відбору, він покликаний допомогти в здобутті знань та навичок, необхідних для успіху в програмі. Під час Літнього Інституту ви отримуєте приблизно 250 годин навчання, коучингу та практики.

Організація забезпечує харчування та проживання на весь період 5-тижневого навчання.

Після успішного опанування програми Літнього Інституту ви станете учасником програми, прийнявши пропозицію роботи.

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Ми заохочуємо спеціалістів різних академічних та професійних сфер подавати заявку.
Сміливо подавайте заявку – отримайте унікальний досвід та можливості, якщо ви маєте:
Ступінь бакалавра (будь-яка спеціальність)
Громадянство України
Можливість брати участь в програмі протягом двох років
Можливість взяти участь в Літньому Інституті (5-тижневе навчання в період липень – серпень)
Можливість переїзду до громади

Це Програма розвитку лідерства для талановитих випускників університетів та молодих фахівців, які розвивають лідерський та професійний потенціал, долаючи виклики та працюючи над тим, щоб всі діти в нашій країні мали можливість отримати відмінну освіту.
Учасники програми працюють повний робочий день протягом двох років, вчителюючи в громадах, які прагнуть розвитку. Вони також проводять позакласні заходи та працюють над реалізацією проектів в громаді. Учасники мають можливості професійного та особистісного розвитку з допомогою коучингових сесій, тренінгів, навчальних візитів та обмінів досвідом з колегами.

Навчай для України шукає вмотивованих спеціалістів, які готові працювати над реалізацією довгострокових змін та мають наполегливість долати виклики. Два роки необхідні для того, щоб програма була дійсно трансформаційною для вас і ваших учнів.
Ви відкриватимете нові можливості для дітей в рамках уроків та позакласних активностей, сприятимете розвитку школи шляхом співпраці з колегами та батьками, реалізуєте проект для розвитку громади.
Впродовж всього терміну участі в програмі ви матимете можливості для постійного професійного та особистісного зростання.

Так. Найкращі вчителі використовують ті ж навички, що й успішні лідери в будь-якій сфері. Досвід двох років менеджменту класу допоможе учасникам розвинути лідерські навички, такі як менеджмент, організація, комунікація та інші, які є цінними в різних галузях.
Навчай для України працюватиме з учасниками протягом всього дворічного терміну для того, щоб вони скористалися цим досвідом наповну та стали ефективними лідерами.

Під час другого року участі в програмі ми зможемо обговорити ваші професійні вподобання та спланувати траєкторію подальшого кар’єрного розвитку.

Ви зможете продовжити кар’єру в сфері освіти або в інших сферах – вчителювати в школі, долучитись до реформування системи освіти, започаткувати власний освітній або соціальний проект, долучитись до команди програми або продовжити свій професійних шлях в бізнесі.

Ви зможете викладати один з основних предметів шкільної програми. Обирайте той предмет, який вас цікавить, про який ви знаєте досить багато, знаннями про який хочете ділитися. При виборі предмету немає обмежень, пов’язаних з освітою або професійним досвідом.

Протягом процесу відбору ми збираємо інформацію щодо ваших навичок, досвіду та побажань, і враховуємо їх та потреби шкіл-партнерів при визначення місця роботи, який є ефективним для всіх. Процес визначення шкіл фіналізується під час Літнього Інституту.

Будучи учасником програми впродовж двох років ви працюєте вчителем в школі та отримуєте відповідну заробітну плату. Також учасники забезпечуються стипендіальною підтримкою, для того щоб мати можливість проживати в громаді розташування школи, присвятити весь час досягненню результатів в межах програми та не потребувати додаткових фінансових ресурсів.

Спочатку потрібно заповнити заявку, в якій у вас є можливість розповісти про себе, ваш попередній досвід та мотивацію участі в Програмі.
Другий етап – інтерв’ю, в разі успішного проходження якого ви матимете можливість взяти участь в Центрі Оцінювання.
В Центрі Оцінювання ви матимете можливість взяти участь в цікавих та непростих вправах, які допоможуть оцінити ваші сильні сторони та зони розвитку відповідно до ролі учасника Програми.
В разі успішного проходження всіх етапів відбору ви отримаєте пропозицію роботи в програмі та зможете взяти участь в Літньому Інституті.

Програма “Навчай для України” – це ваша можливість мати свою роль в розвитку країни. Ви вплинете на життя кожного з ваших учнів, а також зможете стимулювати розвиток громади.
Ви приєднаєтеся до міжнародної мережі соціальних інноваторів та лідерів Teach For All і станете одним з небагатьох, хто є першопрохідцем цього глобального руху в Україні.
Участь в Програмі – інтенсивний, складний, але надзвичайно плідний виклик, який допоможе вам розвивати та відточувати лідерські, організаційні та комунікативні навички – навички, які прискорять ваш розвиток в будь-якій кар’єрі, яку ви згодом оберете.

Програма призначена для того, щоб підготувати вас до успіху в будь-якій сфері, яку ви оберeте далі, оскільки навички, які розвивають учасники, широко застосовуються і в інших сферах. 

Рівень викликів, пов’язаних із успішним завершенням програми, робить її таким самим, якщо не більш ефективним досвідом у порівнянні з інвестицією рівної кількості часу на початкових позиціях в більшості сфер.
Програма передбачає:
• Можливість відкрити нові перспективи в житті дітей та зробити внесок у розвиток громади
• Постійний професійний розвиток та підтримку
• Можливості навчання, обміну досвідом та нетворкінгу в мережі соціальних інноваторів та лідерів Teach For All
• Можливості для нетворкінгу та подальшого розвитку кар’єри
Додаткові можливості при вступі в провідні університети, такі як Гарвард та Прінстон, для випускників програм в мережі Teach For All

Так. Навчай для України організовує підготовку, щоб всі учасники мали знання та навички, необхідні для того, щоб привести своїх учнів до значних здобутків у класі.
Перед початком роботи в вересні всі учасники беруть участь в Літньому Інституті – п’ятитижневому навчальному курсі в липні-серпні. Учасники викладатимуть дітям та працюватимуть з досвідченими експертами, які будуть тренувати їх та надавати зворотний зв’язок для розвитку навичок. Учасники отримують інтенсивну особисту підтримку в роботі з тьютором та можливість обмінюватись досвідом в груповому форматі. Також учасників підтримуватимуть колеги в школі – досвідчені вчителі та адміністрація.
Навчай для України працюватиме над створенням просторів та можливостей для колективної співпраці як у межах програми, так і з іншими учасниками партнерських програм в глобальній мережі Teach For All.

Ми заохочуємо до участі в програмі людей з усіх галузей. Програма дає можливість талановитим та проактивним спеціалістам розвинути свій лідерський потенціал та вчителювати в школах з метою розширення освітніх можливостей для дітей.
Перед початком роботи в програмі учасники проходять інтенсивний п’ятитижневий Літній Інститут, який складається з тренінгів з особистісного та лідерського розвитку, педагогічної підготовки та практики.
Учасники постійно працюють над власним професійним розвитком з тьютором, опрацьовують окремі педагогічні теми на виїзних навчальних сесіях та вебінарах, мають можливість у межах участі в програмі здобути магістерській ступінь з педагогіки середньої освіти (заочно). Крім того, кожен день учасники програми мають підтримку та можливість обмінюватись досвідом з досвідченими колегами в школі.

Ознайомтесь з нашим сайтом, відвідайте заходи та зустрічі (слідкуйте за оголошеннями в Facebook), напишіть нам на info@teachforukraine.org.