КОМАНДА ПРОГРАМИ

Рімма Ель Джувейді

Директор та співзасновниця


Рімма має досвід розробки та впровадження проектів в області управлінського консалтингу, де вона працювала з провідними компаніями та державними інституціями над стратегіями розвитку і підвищенням операційної ефективності. Крім того, в рамках Canada-Ukraine Parliamentary Program проходила стажування в офісі депутата Парламенту Канади та працювала над вирішенням актуальних питань економічної сфери. Також Рімма, як фіналіст Програми Future Leaders Exchange Program, навчалася в американській середній школі. Здобула ступінь Магістра в Інституті Прикладного Системного Аналізу Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.

Олена Шершун

Координатор з рекрутингу та відбору учасників


Олена має 5-річний досвід створення та реалізації проектів в соціальній сфері України, більшість з яких були спрямовані на трансформацію та розвиток освіти. Перед приєднанням до “Навчай для України” протягом року очолювала напрям вхідних стажувань в міжнародній ВМГО “AIESEC в Україні”, після чого була президентом “AIESEC в Україні”. У 2012 Олена проходила волонтерське стажування в Китаї, як викладач англійської мови в дитячому садку,що вплинуло на її зацікавленість в сфері освіти. Також Олена мала досвід навчання в американській школі завдяки програмі обміну Future Leaders Exchange. Здобула ступінь бакалавра та магістра з соціології в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Марія Борисова

Координатор із залучення шкіл та учасників


Марія має досвід координації проектів та розвитку комунікацій. Перед залученням до команди “Навчай для України” Марія займалась урбаністикою та працювала у Центрі урбаністичних студій НаУКМА. Також вона працювала в Міністерстві культури та має досвід активістської діяльності. Зараз усю енергію прагне спрямувати на розвиток шкільної освіти. Інтерес до роботи у цій сфері, можливо, заклався ще з дитинства, адже половина її родини викладала у школі. Також Марія навчалась в американській літній школі університету Brandeis (міжнародна програма з візуального мистецтва Bima). Здобула ступінь Магістра культурології у Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.

Ольга Мурасова

Керівник напряму розвитку та підтримки учасників Програми


Здобувши ступінь магістра Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова з відзнакою, Ольга працювала 7 років вчителем математики в столичній гімназії. Досліджуючи питання ефективності освітніх систем, присвятила рік волонтерській діяльності у ліцеї Франції, де здобула корисний досвід роботи у міжкультурному середовищі, вивчала курси за вибором в Університеті Ренн. Долучилася до команди Програми з вірою у можливість якісної освіти для кожної дитини.

Ольга Андрусенко

Тьютор


За освітою Ольга викладач української мови та літератури; психолог. Має значний досвід організації та викладання різноманітних освітніх, культурних, соціальних ініціатив та курсів за фахом для дорослих. Зокрема, активна учасниця, викладач-волонтер та координаторка волонтерської ініціативи «Безкоштовні курси української мови» та проекту «Є-мова» ― перша онлайнова платформа з вивчення української. Проводила заняття з української, читання та письма для дітей, які довгий час перебувають на лікуванні у ВІЧ-відділенні лікарні «Охматдит», що, своєю чергою, підсилило бажання долучитися до розвитку освітніх можливостей для дітей в Україні.

Максим Древаль

Педагогічна підтримка


Максим закінчив з відзнакою магістратуру Навчально-наукового комплексу “Інститут прикладного системного аналізу” Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського за спеціальністю “Системний аналіз та управління”. Був головою Студентської ради та Наукового товариства студентів та аспірантів Інституту. З 2015 року — асистент кафедри математичних методів системного аналізу НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Максим більше 9 років працює в Русанівському природничо-математичному ліцеї м. Києва, де викладає математику та інформатику, а також з 2017 року є заступником директора з навчально-виховної роботи.

Навчай для України – партнер міжнародної мережі освітніх організацій Teach For All