робота

Керівник/ця проєкту

Щоб подати заявку надішліть своє резюме та короткий супровідний лист англійською мовою на [email protected] Дедлайн: 29 січня, 23:59 за київським часом.

Вакансія

Керівник/ця проєкту

Переривання навчального процесу, спричинені пандемією та повномасштабною війною в Україні,  стали причиною високих соціальних та освітніх втрат для країни. Дослідження показують, що інтенсивне тьюторство в малих групах є одним із найбільш ефективних освітніх інструментів на сьогодні. В умовах воєнного стану в Україні онлайн-тьюторство має величезний потенціал для надолуження освітніх втрат. Навчай для України співпрацює зі Світовим банком з метою пілотування та оцінки проєкту онлайн-тьюторства в Україні. Результати даного проєкту будуть представлені Міністерству освіти і науки України, щоб розглянути можливість масштабування даної програми на національному рівні.   

Обов'язки

Керівник/ця проєкту (Project Lead) відповідає за стратегічний план проєкту, операційну реалізацію та взаємодію із партнерами. Позиція передбачає дистанційну зайнятість на повний робочий день.

Основні вимоги

Ідеальний кандидат

Організований

Гнучкий

Професійний

Вакансія

подати заявку на посаду

Для кандидатів, які хочуть стати рушійною силою змін в освітньому секторі.

Щось пішло не так
Повідомлення надіслано