робота

Координаторк(-ка) програмних подій

Якщо ти маєш бажання зробити реальний вплив на освіту та маєш уміння організовувати освітні заходи, надсилай своє резюме та мотиваційний лист на пошту [email protected] з назвою вакансії в темі листа до 4 червня.

Вакансія

Координаторк(-ка) програмних подій

Організація “Навчай для України” працює для того, аби кожна дитина в Україні мала змогу реалізувати свій потенціал, незалежно від місця народження чи проживання. В умовах повномасштабної війни “Навчай для України” фокусує свою діяльність на академічній і психо-емоційній підтримці дітей.  За останній рік нам вдалось створити додаткові освітні можливості для понад 15 тисяч дітей та 80 тисяч вчителів. “Навчай для України” прагне, аби доступ до таких можливостей мало якомога більше дітей та освітян, та розширює свою команду. Нараз ми шукаємо координатора/ку програмних подій на повний робочий день. Ти будеш відповідальний/а за організацію та координацію Літнього інституту (навчального інтенсиву для молодих вчителів), Літньої академії (освітнього табору для дітей 10-15 років), навчальних візитів у школи та інших програмних подій.   Пропозиція від “Навчай для України”:
  • Ми пропонуємо творче та дружнє робоче середовище, де твоя ініціатива та ідеї цінуються.
  • Ти матимеш можливість співпрацювати зі школами, вчителями та учнями, розширювати мережу контактів та сприяти змінам в освітній системі.
  • Можливість працювати в гібридному форматі (офіс в Києві) поза періодом активного проведення офлайн подій (під час Літнього інституту вимагається присутність на локації заходу, 3 тижні)
  • Конкурентна оплата.  
  • Можливість професійного розвитку через міднародну мережу Teach For All, яка працює в понад 60 країнах світу.

Обов'язки

Як координатор/ка програмних подій ти співпрацюватимеш з керівниками різних напрямків та будеш виконувати наступні обов’яки:

Основні вимоги