робота

Керівник/ця проєкту

Дедлайн подач: 4 грудня, 21:00 за київським часом. CV та супровідний лист англійською мовою надсилайте на [email protected] та зверніть увагу, що кандидати, які не подадуть супровідний лист, не розглядатимуться на посаду.

Вакансія

Керівник/ця проєкту

Переривання навчального процесу, спричинені пандемією та повномасштабною війною в Україні, стали причиною високих соціальних та освітніх втрат для країни. Дослідження показують, що інтенсивне тьюторство в малих групах є одним із найбільш ефективних освітніх інструментів на сьогодні. В умовах воєнного стану в Україні онлайн-тьюторство має величезний потенціал для надолуження освітніх втрат. Навчай для України співпрацює зі Світовим банком з метою пілотування та оцінки проєкту онлайн-тьюторства в Україні. Результати даного проєкту будуть представлені Міністерству освіти і науки України, щоб розглянути можливість масштабування даної програми на національному рівні. Проєкт розпочнеться на початку грудня та триватиме до 12 місяців.

Обов'язки

Менеджмент стейкхолдерів, виконання завдань та управління командою

Основні вимоги

Ідеальний кандидат

Вміє взяти на себе відповідальність за результати та залишатися організованим, одночасно керуючи кількома завданнями на різних етапах розробки.

Вакансія

подати заявку на посаду

Для кандидатів, які хочуть стати рушійною силою змін в освітньому секторі.

Щось пішло не так
Повідомлення надіслано