робота

Спеціаліст(-ка) з моніторингу та оцінки

Якщо ти маєш бажання зробити реальний вплив на освіту, надсилай своє резюме та мотиваційний лист нам на пошту [email protected] з назвою вакансії у темі листа до 4 червня.

Вакансія

Спеціаліст(-ка) з моніторингу та оцінки

Організація “Навчай для України” працює для того, аби кожна дитина в Україні мала змогу реалізувати свій потенціал, незалежно від місця народження чи проживання. В умовах повномасштабної війни “Навчай для України” фокусує свою діяльність на академічній і психо-емоційній підтримці дітей.  За останній рік нам вдалось створити додаткові освітні можливості для понад 15 тисяч дітей та 80 тисяч вчителів. “Навчай для України” прагне, аби доступ до таких можливостей мало якомога більше дітей та освітян, та розширює свою команду. Наразі ми шукаємо спеціаліста/ку з моніторингу та оцінки на повний робочий день. Ти будеш активно співпрацювати з іншими членами команди, збирати, аналізувати дані, проводити моніторинг виконання планів та забезпечувати контроль якості проектів. Твоя робота буде мати прямий вплив на реалізацію наших освітніх програм та проєктів і досягнення цілей організації. Пропозиція від “Навчай для України”:
  • Ми пропонуємо творче та дружнє робоче середовище, де твоя ініціатива та ідеї цінуються.
  • Ти матимеш можливість співпрацювати зі школами, вчителями та учнями, розширювати мережу контактів та сприяти змінам в освітній системі.
  • Можливість працювати в гібридному форматі (перевага надаватиметься кандидатам з м. Київ або Київської області через активну роботу в межах цієї області)
  • Конкурентна оплата
  • Можливість професійного розвитку через міжнародну мережу Teach For All, яка працює в понад 60 країнах світу.
 

Обов'язки

Як спеціаліст/ка з моніторингу та оцінки ти будеш виконувати наступні обов’яки:

Основні вимоги