ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Учасники програми проходять інтенсивний шлях від першого тренінгу до фінального заняття зі своїми учнями, допомагають їм реалізувати власний потенціал, відкриваючи для себе нові перспективи

 • Connector.

  Можливість здійснити реальний вплив

  Працюючи в школі, ти в ролі надихаючого вчителя будеш допомагати дітям ставити перед собою амбітні цілі, досягати високих результатів і розкривати власний потенціал. Завдяки тобі діти навчаться постійно прагнути до нових знань, вірити у власні здібності та знаходити вдалі рішення у будь-яких ситуаціях. І твоє завзяття на цьому шляху стане важливим внеском в їхнє краще майбутнє.

 • Connector.

  Професійне навчання та лідерський розвиток

  Для учасників програми ми проводимо масштабний освітній захід під назвою “Літній інститут”, під час якого ти отримаєш інтенсивну методичну підготовку та зможеш пройти цілу серію практичних тренінгів для розвитку тих навичок, які стануть тобі в нагоді протягом шкільної роботи та в житті загалом. Також у тебе буде можливість отримати державний диплом про вищу педагогічну освіту.

 • Connector.

  Дворічна програма особистого зростання

  Щоб допомогти тобі ефективно діяти в нових для тебе ситуаціях, ми запрошуємо до програми досвідчених педагогів, які даватимуть корисні поради щодо успішної роботи в школі. Також з тобою постійно працюватимуть професійні ментори, з якими ти зможеш аналізувати свої досягнення та визначати пріоритети для подальшого розвитку як протягом програми, так і після її завершення.

 • Connector.

  Матеріальна підтримка на час участі в програмі

  На тебе чекають два насичені роки, які потребуватимуть цілеспрямованості, креативності та повного занурення в твій робочий контекст. Протягом цього часу ти зможеш отримувати не лише офіційну заробітну плату молодого вчителя, а й додаткову стипендію учасника програми, які дозволять тобі повністю зосередитися на досягненні запланованих тобою результатів роботи.

 • Connector.

  Сприяння в подальшій лідерській діяльності

  Після завершення дворічного терміну участі в програмі ти зможеш обрати свій подальший шлях. Продовжити виконувати лідерські функції в освітній сфері, стимулювати системні зміни в рамках громадської організації чи державної установи, працювати в бізнесі – наша спільнота завжди допоможе тобі корисними порадами, контактами та ресурсами для реалізації твоїх ініціатив.

Твій трамплін в нове життя

Ти відчуєш в собі кардинальні зміни та станеш людиною, яка є прикладом для інших. Долучайся, будь лідером та формуй майбутнє своєї країни!

Навчай для України – партнер міжнародної мережі освітніх організацій Teach For All