ЧОМУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Стань прикладом і натхненням, допомагай дітям розкривати потенціал, спостерігай за їхніми досягненнями та здійснюй реальний вплив на майбутнє країни

Можливість впливати на майбутнє країни

Системні зміни починаються з локальних вдосконалень. Якісна освіта для всіх дітей в країні починається з мотивованих і надихаючих вчителів, які ставлять перед собою за мету максимальний розвиток своїх учнів. Ти відкриваєш дітям новий погляд на навчання, формуєш корисні практичні навички, допомагаєш розкривати їхній потенціал. Ти створюєш нові можливості та нове майбутнє – як для дітей, так і для країни загалом, оскільки саме ці діти, разом зі спільнотою випускників програми, будуть змінювати країну на краще.

Стрімкий розвиток лідерських навичок

Для того, щоб стати лідером та досягти успіху в житті, необхідні цілеспрямованість, впевненість за будь-яких обставин та вміння мотивувати інших на досягнення результатів. «Навчай для України» – передусім програма лідерського розвитку, і як учасник ти зможеш стати прикладом для дітей, сприяти їхньому лідерському зростанню та водночас вивести власні лідерські навички на якісно новий рівень. Став цілі та розробляй план дій. Залучай всіх та знаходь підхід до кожного. Допомагай та надихай на високі результати в навчанні та дорослому житті.

Чіткий план досягнення успіхів

Від початку участі в програмі з тобою активно працюють професійні ментори та методисти, які допомагають тобі не лише знаходити вдалі рішення для поточних ситуацій, а й формувати цілісне бачення того, як саме ти зможеш використати досвід роботи в школі на шляху до твоїх подальших успіхів. Під час другого року твоєї участі в програмі запрошені експерти з державного управління, підприємництва, громадського сектору допоможуть тобі визначитися зі своїми пріоритетами щодо подальшого професійного зростання.

Спільнота активних та мотивованих людей

Вже більше 65 000 людей у всьому світі вирішили діяти та власноруч впливати на якість освіти в своїх країнах. Всі ці люди мають різне походження, різну освіту, різний професійний досвід, але їх об’єднує прагнення до змін та бажання спрямовувати свою енергію на досягнення великих цілей. Як учасник програми ти долучаєшся до глобальної спільноти відповідальних лідерів, яка допоможе тобі отримати всі необхідні навички, знання і ресурси для того, щоб досягати позитивних змін у власному житті та навколо себе.

Широкі професійні перспективи

Роль лідера для дітей – лише твоя перша роль на шляху до великих досягнень. З новими навичками, досвідом, розумінням проблем та баченням можливостей для вдосконалення системи, ти зможеш реалізовувати свій лідерський потенціал як у школах, так і в державних установах, громадських організаціях, бізнесі. Ми віримо в твої успіхи і навіть після завершення дворічного досвіду роботи у школі сприятимемо твоїй діяльності в різних сферах. Долучайся до програми та стань лідером, який будуватиме краще майбутнє для нашої країни!

Зроби свій внесок в зміну системи

Завдяки тобі діти відкриють для себе нові горизонти, а система освіти отримає імпульс до вдосконалення. Долучайся, будь лідером та формуй майбутнє своєї країни!

Навчай для України – партнер міжнародної мережі освітніх організацій Teach For All