Ми створюємо умови для навчання під час війни. Хоча освіта - це превентивна зброя, освітня галузь зараз не отримує достатньої підтримки.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

wayforpay

До початку повномасштабної війни Росії проти України, наша спільнота 50 молодих вчителів-лідерів навчала більше 10 000 дітей у сільській місцевості України. Тепер більшості з них довелося переїхати до безпечніших місць, щоб уникнути щоденних обстрілів та психологічної травми. Це стосується майже кожної дитини в Україні.

В умовах війни, “Навчай для України” фокусує свою діяльність на академічній і психо-емоційній підтримці учнів наших учасників та інших дітей, які постраждали через російське вторгнення в Україну.

Ваша пожертва означає, що ми можемо й надалі підтримувати дітей, травмованих війною, та допомогати їм вчитися та впоратися з їхнім досвідом. Ви можете допомогти дітям повернути свободу навчатися.

Проєкти екстреної освітньої підтримки

“Освітній Суп”

Проєкт з подолання освітніх втрат та надання соціально-емоційної підтримки дітям. Відгуки батьків: «У вас вийшов крутезний проєкт! Ви показали якою насправді має бути школа, вчителі, групи. Діти дійсно з задоволенням займалися і долучались до уроків, а ввечері розповідали на висновках дня нам батькам, який бук класний урок сьогодні. І це не входило в категорію "уроків" та "школи", а діти відносили це в категорію яскравих вражень».

97%

батьків задоволені участю своїх дітей у проекті

2650

проведених уроків

273

години соціально-емоційної підтримки та взаємодії

97%

батьків задоволені участю своїх дітей у проекті

2650

проведених уроків

273

години соціально-емоційної підтримки та взаємодії

Проєкт “0 stress”

Цей проєкт передбачає безкоштовні заняття для 11-класників, які допоможуть їм підготуватися до національного мультитесту. Відгук про "0 stress": «Проєкт вражає своєю легкістю, він дійсно виявився корисним для підготовки. Тим паче, весь матеріал є в записі, що дає змогу переглядати його у будь-який час. Не можу не висловитися щодо вчителів. Вони такі файні!»

≈7000

11-класників отримали безкоштовний доступ до матеріалів проєкту

280

занять

5

спеціальних курсів

≈7000

11-класників отримали безкоштовний доступ до матеріалів проєкту

280

занять

5

спеціальних курсів

“Безпечний простір”

Це проєкт учасниці “Навчай для України” Анастасії Лужецької для допомоги дітям, що змушені покидати власні домівки під час війни. Анастасія, вчителька мистецтва та етики с. Гребінки Київської області, відкрила “Безпечний простір” у Тернополі для того, щоб допомагати тимчасово переміщеним дітям знову відчути себе дітьми, відчути атмосферу спокою та турботи.

500+

дітей

70+

волонтерів

300+

проведених занять

500+

дітей

70+

волонтерів

300+

проведених занять

Освітні літні табори

"Навчай для України" організували літні офлайн-табори «Збиранка» для дітей, у тому числі дітей-переселенців, у трьох містах: Львові, Чернівцях та Тернополі. Діти мали змогу надолужити пропущене, практикувати медіаграмотність, мистецтво та основи здорового харчування, а також познайомитися з новими друзями під час веселих заходів — навіть якщо ці заняття проводились у бомбосховищах.

450+

дітей

180

годин занять

21

вчитель

450+

дітей

180

годин занять

21

вчитель

Найбільші ЗМІ світу
розповіли
про учасників
«Навчай для України»

Зокрема, про те, як вони продовжують навчати та підтримувати дітей під час та попри воєнні небезпеки
ЗВ’ЯЗОК

БУДЬТЕ ЧАСТИНОЮ ЗМІН У КРАЇНІ, НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у ваc залишились додаткові питання або ви хочете бути частиною прогресивного руху в Україні — обов’язково напишіть нам.

Something want wrong
Message sended